top of page

Сейф SFP

Налаштування

StaffSafe 02_65.png

Гарантія

Детально подивіться наші
гарантії, зобов'язання та рекомендації

Інструкція

Перегляньте та збережіть посилання, щоб завжди була під рукою

Почнемо

Реєстрація

Реєстрація дає безліч переваг: трирічна гарантія, технічна підтримка. Ваш сейф має унікальний номер продукту на кришці батареї в середині сейфу та чотиризначний ідентифікаційний номер, вигравіруваний на ключах. Ці номери знадобляться для реєстрації сейфа. Важливо! Ваш сейф автоматично заблокується, коли ви закриєте кришку.

Встановлення батареї та зарядка

1. Відкрийте сейф ключем ВАЖЛИВО! Ніколи не кладіть ключі в середину сейфу - це запасні ключі для використання в надзвичайних ситуаціях і відкриє Ваш сейф у випадку непередбачуваних ситуацій, таких як закінчення заряду батарей або втрати паролю. 2. Вставте елементи живлення. Ваш сейф працює від чотирьох батарей типу ААА. Вони не комплектуються з цим сейфом. Відділ для батарей знаходиться середині сейфу на внутрішній стороні панелі керування. Відкрийте кришку та вставте батареї відповідно до позначок "+" та "-". ВАЖЛИВО! - Ніколи не змішуйте старі та нові батареї. - Ніколи не використовуйте батареї різних типів.

Програмування коду

Стандартний пароль для сейфу - 1234. Важливо! Ми рекомендуємо Вам змінити стандартний код якнайшвидше, щоб уникнути несанкціонованого доступу до вашого сейфу. Крок 1 Коротко натисніть кнопку програмування. Відпустіть руку, сигналізація подасть звуковий сигнал, клавіатура почне мигати. Крок 2 Введіть пароль. Введіть власний пароль від 4 до 6 цифр. Сейф просигналізує довгий сигнал і всі клавіши клавіатури стануть зеленими, що вказує на успішне введення нового паролю. Крок 3 Фіксація паролю. Після введення свого паролю натисніть кнопку програму ще раз. Закрийте кришку сейфу і протестуйте свій пароль. Під час тесту запасні ключі не мають знаходитись в середині сейфу. Ніколи не кладіть їх в середину. ​

Програмування відбитку пальця

Ваш сейф має технічну можливість зберегти до 30 відбитків пальців. Для налаштування відкриття сейфу за відбитками пальців, будь ласка, виконайте наступні кроки: Крок 1 Коротко натисніть кнопку програмування. В цей момент сигналізація видасть звуковий сигнал, а клавіатура почне миготіти. Це означає, що Ваш сейф перейшов у режим програмування Крок 2 Перше сканування відбитку пальця. Перше сканування виконайте перпендикулярно до площини сейфу по центру Вашого відбитку. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитку пальця подасть короткий світовий сигнал. Крок 3 Друге сканування відбитку пальця. Друге сканування виконайте під кутом вліво відносно площини сейфу. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитку пальця подасть короткий світовий сигнал. Крок 4 Третє сканування відбитку пальця. Третє сканування виконайте під кутом вправо відносно площини сейфу. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців подасть довгий звуковий сигнал, клавіатура засвітиться синім і сейф перейде в режим очікування. Програмування завершено. Для програмування додаткових відбитків повторіть процедуру повторно. Якщо у Вас виникли труднощі з відбитком пальця, зареєструйте той самий відбиток пальця 4 або 5 разів. У Вас є 30 слотів для програмування і Ви також можете спробувати використовувати великий палець, оскільки він має більшу поверхню для зчитування.

Монтаж

Для сейфу STAFFSAFE SFP передбачено два типи кріплення: Сталевий трос. До комплекту входить сталевий трос для кріплення сейфу до більших нерухомих об'єктів. Обведіть захисний кабель навколо надійного нерухомого об'єкта. Пропустіть кінець кабелю через отвір іншого кінця і натягніть його навколо об'єкта. Помістіть кінець захисного кабелю всередину сейфу та зафіксуйте його гвинтом. Дюбелі. До комплекту сейфу входять 2 універсальні дюбелі. В конструкції сейфу на нижній частині корпусу передбачені два отвори для кріплення дюбелями. Оберіть місце для жорсткого кріплення на дюбелі так, щоб дверцята сейфу могли відкриватися. Важливо! Для жорсткого монтажу сейфу до дерев'яних поверхонь використовуйте тільки саморізи ущільнювачі без пластикових розширювачів. Для монтажу на бетонні поверхні - використовуйте весь комплект дюбелю.

IMG_2065.JPG

Надійного користування

Якщо з коротким керівництвом щось не вдалося, будь ласка перегляньте повну інструкцію

Потрібна допомога?

Будь ласка, заповніть форму, щоб наша допомога була максимально ефективною

Дякуємо за звернення. Листи на підтримку обробляються протягом 24 годин в робочі дні.

bottom of page