top of page
Початкові положення

        Цей веб-сайт керується власниками STAFFSAFE.CA та переданий у користування ТОВ "ЕСКІЗА ГРУПП" як офіційному імпортеру/дистриб'ютору продукції STAFFSAFE. На всіх сторінках цього сайту терміни «ми», «нас» та «наш» належать до STAFFSAFE. STAFFSAFE пропонує цей веб-сайт, включаючи всю інформацію, інструменти та послуги для доступу на цьому сайті Вам, як користувачеві, за умови згоди з усіма положеннями, умовами, політиками та інформацією викладеними тут. Відвідуючи наш сайт та/або купуючи щось у нас, ви берете участь у нашому «Сервісі» та погоджуєтесь з усіма Умовами викладеними тут, включаючи ті умови, що будуть пропонуватися Вам при заповненні будь-яких форм на цьому сайті та доступні за посиланням. Умови обслуговування застосовуються до всіх користувачів сайту, включаючи і постачальників, клієнів, продавців та/або авторів контенту. Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови обслуговування, перш ніж заходити на наш веб-сайт або використовувати його. Отримуючи доступ до будь-якої частини сайту або використовуючи його, Ви погоджуєтесь дотримуватись цих Умов обслуговування. Якщо Ви не погоджуєтесь з усіма умовами цієї угоди, Ви не зможете отримати доступ до веб-сайту або використовувати будь-які послуги. Ці умови обслуговування вважаються офертою, їх прийняття прямо обмежується цими умовами обслуговування.
        Будь-які нові функції або інструменти, що додаються до магазину, також регулюються Умовами обслуговування Ви можете в будь-який час переглянути останню версію Умов обслуговування на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов обслуговування, публікуючи оновлення та/або зміни на нашому веб-сайті. Ви несете відповідальність за періодичну перевірку цієї сторінки щодо змін. Ваше подальше використання або доступ до веб-сайту після публікації будь-яких змін означає прийняття цих змін. Обов'язково перевіряйте застосов
ані Умови щоразу, коли використовуєте наш Сайт, щоб розуміти, які Умови застосовуються. На вас будуть розповсюджуватись зміни в будь-яких переглянутих Умовах і буде вважатися, що ви ознайомилися з ними та прийняли їх, продовжуючи використовувати Сайт після дати публікації таких переглянутих Умов.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

        НІ ПРОДАВЕЦЬ, НІ ВИРОБНИК НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ТРАВМИ, ВТРАТИ АБО ЗБИТКИ, ПРЯМІ АБО НЕ ПРЯМІ, ВИНИКАЮЧІ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ АБО У НЕ ВИКОРИСТАННІ АБО У НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАТИ ПРОДУКЦІЮ STAFFSAFE.

КОРИСТУВАЧ ПОВИНЕН ВИЗНАЧИТИ ПРИДАТНІСТЬ СЕЙФУ STAFFSAFE ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ І ПРИЙМАЄ НА СЕБЕ ВСІ РИЗИКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ПОВ'ЯЗАНУ З ВИКОРИСТАННЯМ АБО З НЕ ВИКОРОСТАННЯМ.

РОЗДІЛ 1. Умови використання

        Погоджуючись з цими Умовами обслуговування, Ви підтверджуєте, що досягли повноліття або Ви дали нам свою згоду на користування будь-якому з ваших неповнолітніх утриманців використовувати цей сайт. Ви не маєте права використовувати наші продукти для будь-яких незаконних чи несанкціонованих цілей, а також при використанні Сервісу ви не можете порушувати будь-які закони у Вашій юрисдикції (включаючи закони про авторське право). Ви не повинні передавати жодних вірусів чи будь-якого коду деструктивного характеру. Порушення будь-якої з Умов призведе до негайного припинення надання наших Послуг.

РОЗДІЛ 2. Загальні умови

        Ми залишаєм за собою право відмовити в обслуговуванні будь-кому з будь-якої причини в будь-який час. Ви погоджуєтесь не відтворювати, дублювати, копіювати, продавати, перепродавати або використовувати будь-яку частину Сервісу, використання Сервісу або доступ до Сервісу або будь-якого контакту на веб-сайті, через який надається послуга, без нашого письмового дозволу. 

РОЗДІЛ 3. Точність, повнота і своєчасність інформації.

        Ми не несемо відповідальності, якщо інформація представлена на цьому сайті не є точною, повною чи актуальною. Матеріали на цьому сайті призначені тільки для загальної інформації і на них не слід покладатися або використовувати як єдину основу для прийняття рішень без звернення до первинних, точніших, повніших або більш своєчасних джерел інформації. Будь-яке використання матеріалів на цьому сайті здійснюється під Вашу відповідальність та ризик. Цей сайт може містити певну історичну інформацію. Історична інформація, як правило, не є актуальною та надається лише для довідки. Ми залишаємо за собою право змінювати вміст цього сайту у будь-який час, але ми не зобов'язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому сайті. Ви погоджуєтесь з тим, що Ви несете відповідальність за відстеження змін на нашому сайті.

РОЗДІЛ 4. Зміна послуг, асортименту та цін

        Ціни на нашу продукцію можуть бути змінені без попередження. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінити або припинити надання Сервісу (або будь-якої його частини чи вмісту) без попередження. Ми не несемо відповідальності перед вами чи якоюсь третьою стороною за будь-які модифікації, зміни цін, зміну асортименту, припинення або припинення надання Сервісу.

РОЗДІЛ 5. Продукти та послуги

        Певні продукти або послуги можуть бути доступні лише онлайн через веб-сайт. Ці продукти або послуги можуть мати обмежену кількість та підлягають поверненню або обміну лише відповідно до нашої Політики повернення. Ми доклали всіх зусиль, щоб максимально точно відобразити кольори та зображення нашої продукції, представленої в магазині. Ми не можемо гарантувати, що відображення будь-якого кольору на моніторі комп'ютера буде точним.

        Ми залишаємо за собою право, але не зобов'язані обмежувати продаж наших продуктів чи послуг будь-якій особі, географічному регіону чи юрисдикції. Ми можемо скористатися цим правом у кожному конкретному випадку. Ми залишаємо за собою право обмежувати кількість будь-яких продуктів або послуг, які ми пропонуємо. Всі описи продуктів або ціни на них можуть бути змінені в будь-який час без попередження на наш розсуд. Ми залишаємо за собою право припинити випуск будь-якого продукту у будь-який час. Будь-яка пропозиція будь-якого продукту або послуги, зроблена на цьому сайті є недійсною там, де це заборонено.

        Ми не гарантуємо, що якість будь-яких продуктів, послуг, інформації або інших матеріалів, придбаних або отриманих Вами, буде відповідати вашим очікуванням або будь-які помилки в Сервісі будуть виправлені.

РОЗДІЛ 6. Платіжна інформація

        Ми залишаємо за собою право відхилити будь-яке замовлення, яке ви розміщуєте у нас. Ми можемо на власний розсуд обмежити або скасувати кількість придбаних товарів на одну особу, на одне замовлення. Ці обмеження можуть включати замовлення, розміщені з використанням одного і того ж облікового запису клієнта або під його використанням, з використанням однієї і тієї ж кредитної картки та/або замовлення, сформовані рахунки на одну юридичну та/або фізичну особу підприємця, або будь-яку іншу конфігурацію пов'язаних (афільованих) осіб, в яких використовується та сама адреса виставлення рахунків та/або доставки.         У разі внесення змін або скасування замовлення ми можемо спробувати повідомити вас, зв'язавшись електронною поштою та/або платіжною адресою та/або юридичною адресою та/або номером телефону, вказаним під час реєстрації на сайті. Ми залишаємо за собою право обмежувати або забороняти замовлення, які на нашу одноосібну думку розміщені дилерами, реселлерами чи дистриб'юторами.

        Ви погоджуєтесь надати актуальну, повну та точну інформацію про купівлю та обліковий запис для всіх покупок, здійснених у нашому магазині. Ви погоджуєтеся негайно оновити свій обліковий запис та іншу інформацію, включаючи адресу електронної пошти, номери кредитних карток, дані юридичної чи фізичної особи, щоб ми могли оперативно формувати первинні бухгалтерські документи та зв'язатися з вами за потреби. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашою Політикою повернення.

РОЗДІЛ 7. Додаткові ресурси та інструменти

        Ми можемо надати вам доступ до сторонніх інструментів, які ми не відстежуємо, не контролюємо та не вводимо. Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що ми надаємо доступ до таких інструментів «як є» та «у міру доступності» без будь-яких гарантій, заяв чи умов будь-якого роду та без будь-якого схвалення. Ми не несемо жодної відповідальності, що виникає у зв'язку з використанням додаткових інструментів третіх сторін. Будь-яке використання вами додаткових інструментів, пропонованих через сайт, здійснюється виключно на ваш ризик та на розсуд і ви повинні переконатися, що ви ознайомлені та схвалюєте умови, на яких інструменти надаються відповідними сторонніми постачальниками. Ми також можемо в майбутньому пропонувати нові послуги та/або функції через веб-сайт (включаючи випуск нових інструментів та ресурсів).

РОЗДІЛ 8. Сторонні посилання

        Певний контент, продукти та послуги, доступні через наш сервіс, можуть включати матеріали третіх сторін. Посилання на цьому сайті можуть направляти вас на сторонні веб-сайти, не пов'язані з нами. Ми не несемо відповідальності за вивчення чи оцінку змісту чи точності, а також не гарантуємо і не нестимемо жодної відповідальності за будь-які сторонні матеріали чи веб-сайти, а також за будь-які інші матеріали, продукти чи послуги третіх сторін. Ми не несемо відповідальності за будь-яку шкоду чи збитки, пов'язані з купівлею або використанням товарів, послуг, ресурсів, контенту або будь-якими іншими транзакціями, скоєними у зв'язку з будь-якими сторонніми веб-сайтами. Будь ласка, уважно ознайомтеся з політикою та практикою третіх сторін і переконайтеся, що Ви їх розумієте, перш ніж робити будь-яку транзакцію. 

РОЗДІЛ 9. Коментарі користувачів, відгуки та пропозиції

        Якщо на наш запит Ви надсилаєте певні конкретні матеріали (наприклад, конкурсні роботи) або без нашого запиту Ви надсилаєте творчі ідеї, пропозиції, плани або інші матеріали онлайн, електронною поштою, звичайною поштою або іншим чином (далі по тексту «коментарі»), Ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо в будь-який час і без обмежень редагувати, копіювати, публікувати, розповсюджувати, перекладати та іншим чином використовувати на будь-якому носії будь-які коментарі, які Ви надсилаєте нам. Ми не несемо і не будемо зобов'язані: зберігати конфіденційність будь-яких коментарів; виплатити компенсацію за будь-які коментарі; відповідати на будь-які коментарі. Ми можемо, але не зобов'язані відстежувати, редагувати або видаляти контент, який на наш власний розсуд є незаконним, образливим, загрозливим, наклепницьким, ганьбливим, порнографічним, непристойним або іншим чином небажаним, або порушує інтелектуальну власність будь-якої сторони. Ви погоджуєтесь з тим, що Ваші коментарі не порушуватимуть жодних прав третіх осіб, включаючи авторські права, права на товарні знаки, конфіденційність, права особи або інші особисті чи майнові права. Ви також погоджуєтесь з тим, що Ваші коментарі не будуть містити наклепницьких або інших незаконних, образливих або непристойних матеріалів, а також не міститимуть комп'ютерні віруси або інші шкідливі програми, які можуть вплинути на роботу Сервісу або будь-якого пов'язаного з ним веб-сайту. Ви не маєте права використовувати помилкову адресу електронної пошти, видавати себе за когось, окрім себе або іншим чином вводити нас чи третіх осіб в оману щодо походження будь-яких коментарів. Ви несете одноосібну відповідальність за будь-які коментарі, які ви залишаєте та їх точність. Ми не несемо жодної відповідальності та не несемо відповідальності за будь-які коментарі, опубліковані вами чи третіми особами.

РОЗДІЛ 10. Персональні дані

        Надання особистої інформації через магазин регулюється нашою Політикою конфіденційності відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI. Користувачі цього сайту надають згоду на обробку та використання своїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, отримання та здійснення платежів отримані товари, роботи, послуги, використання персональних даних з маркетинговою, рекламною та будь-якою іншою метою у спосіб та шляхом, які не суперечать чинному законодавству України. 

        Користувачі сайту  надають свою згоду на передачу своїх персональних даних третім особам без будь-якого додаткового погодження, але без зміни мети, вказаної вище, а також зі зміною вказаної мети у випадках, встановлених законодавством. 

Ми залишаємо за собою право, а користувачі сайту надають свою згоду і дозволяють перевіряти свої персональні дані та не заперечують проти надання цих персональних даних третім особам, що визначені як: фінансові установи, оператори мобільного зв’язку та поштових послуг, служби доставки та інші кур’єрські служби, інші фізичні та/або юридичні особи, що залучаються у правовідносини між користувачами сайту з метою отримання товарів, робіт чи послуг.

        Використовуючи сайт, Ви заявляєте та гарантуєте, що вся надана вами реєстраційна інформація буде правдивою, точною, актуальною та повною. Що ви маєте правоздатність дотримуватися цих умов і не є неповнолітнім в юрисдикції, в якій проживаєте. Якщо ви надаєте будь-яку інформацію, яка є невірною, неточною, застарілою чи неповною, ми маємо право призупинити або припинити дію вашого облікового запису та відмовити у будь-якому поточному чи майбутньому використанні сайту. Ви можете ознайомитись із нашою Політикою конфіденційності за посиланням на головній сторінці цього сайту.

        Інформація про кредитну картку завжди шифрується під час передачі через мережу, а платіжні операції проводяться стороннім сервісом. 

РОЗДІЛ 11. Помилки та неточності

        Іноді на нашому сайті або в Сервісі може бути інформація, що містить друкарські помилки, неточності або упущення, які можуть стосуватися описів продуктів, цін, рекламних акцій, пропозицій, вартості доставки продуктів, часу доставки та доступності. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінювати або оновлювати інформацію або скасовувати замовлення, якщо будь-яка інформація в Сервісі або на будь-якому пов'язаному веб-сайті є неточною, у будь-який час без попереднього повідомлення (у тому числі після того, як ви надіслали своє замовлення). Ми не беремо на себе жодних зобов'язань щодо оновлення, зміни або уточнення інформації в Сервісі або на будь-якому пов'язаному з ним веб-сайті, включаючи, крім іншого, інформацію про ціни, за винятком випадків, передбачених законом. Ніяка вказана дата оновлення не застосовується у Сервісі або на будь-якому пов'язаному веб-сайті.

РОЗДІЛ 12. Заборона на використання

        Крім інших заборон, викладених в Умовах обслуговування, вам заборонено використовувати сайт або його вміст: у будь-яких незаконних цілях; підбурювати інших до здійснення чи участі у будь-яких незаконних діях; порушувати будь-які міжнародні, федеральні, провінційні чи державні постанови, правила, закони чи місцеві постанови; порушувати наші права інтелектуальної власності чи права інтелектуальної власності інших осіб; переслідувати, ображати, завдавати шкоди, паплюжити, наклепувати, принижувати, залякувати або дискримінувати за ознакою статі, сексуальної орієнтації, релігії, етнічної приналежності, раси, віку, національного походження, або інвалідності; надавати неправдиву інформацію або вводити в оману; завантажувати або передавати віруси або будь-який інший тип шкідливого коду, який буде або може використовуватися будь-яким чином, який вплине на функціональність або роботу Сервісу або будь-якого пов'язаного з ним веб-сайту, інших веб-сайтів або Інтернету; збирати чи відстежувати особисту інформацію інших осіб; для розсилки спаму, фішингу, фармінга, павуків, сканування або очищення; для будь-яких непристойних чи аморальних цілей; втручатися або оминати функції безпеки Сервісу або будь-якого пов'язаного з ним веб-сайту, інших веб-сайтів або Інтернету.

        Ми залишаємо за собою право припинити використання Сервісу або будь-якого пов'язаного з ним веб-сайту за порушення будь-якого із заборонених видів використання. 
STAFFSAFE залишає за собою право видалити, повернути або змінити ім'я користувача, якщо на власний розсуд STAFFSAFE таке ім'я користувача буде вважати 
недоречним, непристойним або іншим чином небажаним.

 

РОЗДІЛ 13. Відмова від гарантій, обмеження відповідальності

        Ми не гарантуємо та не заявляємо, що використання Вами нашого сервісу буде безперебійним, своєчасним, безпечним чи безпомилковим. Ми не гарантуємо, що результати, які можна отримати в результаті використання сервісу, будуть точними і надійними. Ви погоджуєтесь з тим, що час від часу ми можемо видаляти послугу на невизначений період часу або скасовувати її у будь-який час без попередження. Ви прямо погоджуєтесь з тим, що використовуєте або не можете використовувати послугу на свій страх та ризик. Служба та всі продукти та послуги, що надаються Вам за допомогою служби (за винятком випадків, прямо обумовлених нами), надаються «як є» та «як доступно» для вашого використання, без будь-яких заяв, гарантій або умов будь-якого роду, явних чи не явних. Мається на увазі включаючи всі гарантії або умови комерційної цінності, товарної якості, придатність для конкретної мети, довговічність. За жодних обставин компанія STAFFSAFE, наші директори, посадові особи, співробітники, філії, агенти, дилери, дистриб'ютори, реселлери, підрядники, стажери, постачальники, постачальники послуг або ліцензіари не несуть відповідальності за будь-які травми, збитки, претензії або будь-які прямі, непрямі, випадкові, штрафні, особливі, або непрямі збитки будь-якого роду, включаючи упущену вигоду, втрачений дохід, втрачені заощадження, втрату даних, витрати на заміну або будь-які аналогічні збитки, що ґрунтуються на договорі, правопорушенні (включаючи недбалість), суворій відповідальності або іншим чином, що виникають в результаті використання Вами будь-якої послуги або будь-яких продуктів, придбаних з використанням послуги, або за будь-якими іншими претензіями, якимось чином пов'язаними з використанням вами послуги або будь-якого продукту, включаючи, крім іншого, будь-які помилки або упущення в будь-якому контенті, або будь-які збитки чи збитки будь-якого роду, зазнані внаслідок використання служби або будь-якого контенту (або продукту), розміщеного, переданого або іншим чином доступного через службу, навіть якщо було повідомлено про таку можливість. Оскільки в деяких юрисдикціях не допускається виключення або обмеження відповідальності за непрямі або випадкові збитки, в таких юрисдикціях наша відповідальність обмежується максимально дозволеною законом.

РОЗДІЛ 14. Інтелектуальна власність

        Якщо не вказано інше, Сайт є нашою власністю, і весь вихідний код, бази даних, функціональні можливості, програмне забезпечення, дизайн веб-сайтів, аудіо, відео, текст, фотографії та графіка на Сайті (спільно звані «Контент»), а також товарні знаки, послуги знаки та логотипи, що містяться в них («Знаки»), належать нам або контролюються нами або ліцензовані для нас і захищені законами про авторське право та товарні знаки, а також різними іншими правами інтелектуальної власності та законами про недобросовісну конкуренцію, міжнародними законами про авторське право, та міжнародні конвенції. Контент та Знаки надаються на Сайті «ЯК Є» тільки для вашої інформації та особистого використання. За винятком випадків, прямо передбачених цими Умовами, жодна частина Сайту, а також Контент або Знаки не можуть бути скопійовані, відтворені, агреговані, перевидані, завантажені, опубліковані, публічно показані.
        За умови, що ви маєте право використовувати Сайт, вам надається обмежена ліцензія на доступ та використання Сайту, а також на завантаження або роздрук копії будь-якої частини Контенту, до якого ви отримали доступ належним чином, виключно для ваших особистих, некомерційних цілей. Ми залишаємо за собою всі права на Сайт, Контент та Знаки.

РОЗДІЛ 15. Право реєстрації

        Проводити реєстрацію на Сайті для здійснення покупок можуть виключно юридичні або фізичні особи підприємці (по тексту Дилери) з метою оптової купівлі продукції та/або послуг. STAFFSAFE залишає за собою право відмовити в реєстрації будь-кому з будь-якої причини в будь-який час. Дилер проінформований, що всі сторінки сайту, сервіси, продукція, послуги, ціни, асортимент та інші будь-які дані, які стають доступні після реєстрації є комерційною таємницею. Дилер гарантує збереженню комерційної таємниці та буде робити все щоб убезпечити свій аккаунт від несанкціонованого доступу третіх осіб. Дилер повністю несе відповідальність за розголошення комерційної таємниці працівниками, партнерами, підрядниками чи іншими особами Дилера. Всі умови цієї оферти повністю застосовуються до Дилера. 

РОЗДІЛ 16. Право реєстрації

        Нездатність реалізувати чи забезпечити дотримання будь-якого права чи положення цих Умов обслуговування не означає відмову від такого права чи положення. Ці Умови обслуговування, а також будь-які політики чи правила роботи, опубліковані нами на цьому сайті, є повною угодою між Вами та нами, та регулюють використання Вами Сервісу, замінюючи собою будь-які попередні чи одночасні угоди, повідомлення та пропозиції викладені усно чи письмово, включаючи, крім іншого, будь-які попередні версії Умов обслуговування. Будь-яка двозначність в інтерпретації цих Умов обслуговування не може бути витлумачена проти сторони, яка склала ці Умови.

        Ви можете в будь-який час переглянути останню версію Умов обслуговування на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право на свій розсуд оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов обслуговування, публікуючи оновлення та зміни на нашому веб-сайті. Ви несете відповідальність за періодичну перевірку нашого веб-сайту щодо змін. Ваше подальше використання або доступ до нашого веб-сайту або Сервісу після публікації будь-яких змін у цих Умовах обслуговування означає прийняття цих змін.

РОЗДІЛ 17. Контакти

Запитання щодо Умов обслуговування слід надсилати нам за адресою: info@staffsafe.com.ua

Публічна оферта 

bottom of page