top of page

Оберіть модель для налаштування

Натисніть на продукт і перейдіть для ознайомлення повного керівництва

Давайте почнемо

Перегляньте інструкцію або перейдіть до швидкого налаштування.

Слайдер

Slider Gun Safe пристрій з дуже широким функціональним набором монтажних варіацій. Його можливо встановлювати в помешканні, офісі, автомобілі. Положення кріплень може бути лівим, правим, верхнім в положенні стоя. 

Сейф PFP

Цей тип сейфу розроблено для максимальної мобільності. Завдяки високоміцному сплаву пластику поєднано міцність та відносно невелику вагу. Трос безпеки убезпечить від крадіжки, де б Ви його не розмістили.

Сейф AFP

Корпус сейфа виконано з алюмінієвого сплаву, який ущільнений штампуванням. Прилад можна розміщувати в помешканні, офісі, автомобілі. Сейф обладнано тросом, щоб запобігти крадіжці. Почніть, щоб дізнатися більше.

Сейф SFP

Стаціонарний стальний сейф, який кріпиться на дюбелі до поверхні. Прилад можна розміщувати стаціонарно на столі, в шухляді, в шафі, в тубі або де вистачить фантазії. Дізнайтеся більше.

Кейси біометричні

Кейси мають максимально великий спектр застосування. Обмеження доступу до відкриття за допомогою коду, відбитка пальця та ключа, максимально гарантує безпечне перевезення вантажу.

Кейси

Надміцний сплав пластику забезпечить максимальну безпеку Вашому вантажу. Корпус витримує динамічні та статичні навантаження. Додатково передбачені отвори для встановлення навісного замку.

Потрібна допомога?

Будь ласка, заповніть форму, щоб наша допомога була максимально ефективною

Дякуємо за звернення. Листи на підтримку обробляються протягом 24 годин в робочі дні.

bottom of page