top of page
IMG_2508_edited.jpg

Серія FP

SFP

Швидка інструкція з налаштування

thank-you.png

Дякуємо

UA

     STAFFSAFE і весь наш колектив висловлює Вам глибоку вдячність за ваш вибір! Ми завжди підтримуємо наш продукт і Вас, наших Клієнтів. Ми вважаємо, що до особистої безпеки потрібно ставитись дуже серйозно і забезпечення безпеки має бути відповідальним.

    Будь ласка, ознайомтесь з цим посібником. Ця збірка інструкцій створена, щоб надати користувачам глибокі уявлення про оптимальне використання та налаштування Вашого сейфу, забезпечуючи безпечний та інформований досвід користувача.

    Ми з нетерпінням чекаємо, коли Ви зможете випробувати цей продукт та оцінити рівень розумної безпеки. 

Зміст

UA

structure.png

Комплектація

UA

Комплектація
 1. Сейф STAFFSAFE SFP. Зразок передової безпеки, ретельно розроблений, щоб бути неприступною фортецею для захисту ваших вогнепальних засобів.

 2. Дюбелі для кріплення сейфу 2 штуки. Універсальні дюбелі для надійного монтажу кронштейну на необхідну поверхню. 

 3. Захисний трос. Додатковий рівень захисту, який унеможливлює швидку екстракцію Вашого сейфу з місця зберігання або перевезення. 

 4. Запасні ключі 2 штуки. Забезпечують запасний доступ. !Пам'ятайте, ніколи не зберігайте ці ключі всередині самого сейфу.

 5. Інструкція користувача.

safebox.png

Перше відкриття сейфу

UA

Перше відкриття сейфу

1. Відкрийте сейф ключем

       ВАЖЛИВО! Ніколи не кладіть ключі всередину сейфу - це запасні ключі для використання в надзвичайних ситуаціях, які відкриють Ваш сейф у випадку непередбачуваних ситуацій, таких як закінчення заряду батарей або втрати паролю.

2. Вставте елементи живлення. Ваш сейф працює від чотирьох батарей типу ААА. Вони не комплектуються з цим сейфом. Відділ для батарей знаходиться в середині сейфу на внутрішній стороні панелі керування. Відкрийте кришку та вставте батареї відповідно до позначок "+" та "-".

       ВАЖЛИВО!

 • Ніколи не змішуйте старі та нові батареї.

 • Ніколи не використовуйте батареї різних типів. 

pin-code.png

Програмування паролю

UA

Програмування паролю

Стандартний пароль для сейфу - 1234. 

Важливо! Ми рекомендуємо Вам змінити стандартний код якнайшвидше, щоб уникнути несанкціонованого доступу до вашого сейфу.

Крок 1

Коротко натисніть кнопку програмування.

Відпустіть руку, сигналізація подасть звуковий сигнал, клавіатура почне мигати.

Крок 2

Введіть пароль.

Введіть власний пароль від 4 до 6 цифр. Сейф просигналізує довгий сигнал і всі клавіши клавіатури стануть зеленими, що вказує на успішне введення нового паролю.

Крок 3

Фіксація паролю.

Після введення свого паролю натисніть кнопку програмування ще раз. Закрийте кришку сейфу та протестуйте свій пароль. Під час тесту запасні ключі не мають знаходитись всередині сейфу. Ніколи не кладіть їх всередину.

Якщо ви допустили помилку і новий код не працює, просто почніть знову з Кроку 1.

      При 5 помилкових введеннях паролю, сейф автоматично заблокується на 100 секунд та буде подавати тривожний сигнал протягом всього часу блокування. При повторних 5 разів невірних введень паролю, час блокування буде збільшено.

Програмування відбитку пальця

Ваш сейф має технічну можливість зберегти до 30 відбитків пальців.

Для налаштування відкриття сейфу за відбитками пальців, будь ласка, виконайте наступні кроки:

Крок 1

Коротко натисніть кнопку програмування.

В цей момент сигналізація видасть звуковий сигнал, а клавіатура почне миготіти. Це означає, що Ваш сейф перейшов у режим програмування.

Крок 2

Перше сканування відбитку пальця.

Перше сканування виконайте перпендикулярно до площини сейфу по центру Вашого відбитку. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитку пальця подасть короткий світловий сигнал.

Крок 3

Друге сканування відбитку пальця.

Друге сканування виконайте під кутом вліво відносно площини сейфу. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитку пальця подасть короткий світловий сигнал.

Крок 4

Третє сканування відбитку пальця.

Третє сканування виконайте під кутом вправо відносно площини сейфу. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців подасть довгий звуковий сигнал, клавіатура засвітиться синім і сейф перейде в режим очікування. Програмування завершено.

Для програмування додаткових відбитків повторіть процедуру повторно.

         Якщо у Вас виникли труднощі з відбитком пальця, зареєструйте той самий відбиток пальця 4 або 5 разів. У Вас є 30 слотів для програмування і Ви також можете спробувати використовувати великий палець, оскільки він має більшу поверхню для зчитування.

      При 5 помилкових скануваннях, сейф автоматично заблокується на 100 секунд та буде подавати тривожний сигнал протягом всього часу блокування. При повторних 5 разів не вірного сканування час блокування буде збільшено.

Видалення паролю та відбитків пальців

UA

Видалення паролю та відбитків пальців

Один окремий відбиток пальця чи окремо пароль не можна видалити з пам'яті сейфу. Ця процедура видалить всі відбитки пальців та пароль та скине пристрій до заводських налаштувань.

Для скидання до заводських налаштувань затисніть та не відпускайте кнопку програмування до тих пір доки не почуєте звуковий сигнал. В цей момент клавіатура замиготить та вимкнеться. Всі паролі та відбитки будуть стерті з пам'яті сейфу. Автоматично буде встановлено заводський пароль - 1234.

Тепер ви можете заново створити новий пароль та запрограмувати нові відбитки пальців.

Монтаж - встановлення сейфу
repair.png

Монтаж - встановлення сейфу

UA

Для сейфу STAFFSAFE SFP передбачено два типи кріплення:

 1. Сталевий трос. До комплекту входить сталевий трос для кріплення сейфу до більших нерухомих об'єктів. Обведіть захисний кабель навколо надійного нерухомого об'єкта. Пропустіть кінець кабелю через отвір іншого кінця і натягніть його навколо об'єкта. Помістіть кінець захисного кабелю всередину сейфу та зафіксуйте його гвинтом. 

 2. Дюбелі. До комплекту сейфу входять 2 універсальні дюбелі. В конструкції сейфу на нижній частині корпусу передбачені два отвори для кріплення дюбелями. Оберіть місце для жорсткого кріплення на дюбелі так, щоб дверцята сейфу могли відкриватися. Важливо! Для жорсткого монтажу сейфу до дерев'яних поверхонь використовуйте тільки саморізи ущільнювачі без пластикових розширювачів. Для монтажу на бетонній поверхні - використовуйте весь комплект дюбелів.

Заміна батарей
free-icon-font-battery-exclamation.png

Заміна батарей

UA

Коли заряд батареї стає менше 4.8±0.3В, при натисканні будь-якої цифри на клавіатурі або введенні відбитків пальців пролунає сповіщення 6 разів, а клавіатура замиготить жовтим кольором. Це сповіщення попереджає користувача, що батареї розряджені і їх потрібно замінити новими, щоб відкрити двері сейфу в наступний раз.

Перемикач звуку

Перемикач звуку

UA

Ваш сейф може бути тихеньким!

Важливо: звук увімкнено за замовчуванням.

1. Вимкнути звук. Для вимикання звуку затисніть кнопку «1» до тих пір поки вся клавіатура не мигне 3 рази без звукового сигналу. Після цього відпускайте палець. Ваш пристрій переведено у режим «Без звуку».

 

2. Увімкнути звук.  Для увімкнення звуку затисніть кнопку «1» до тих пір поки сейф не подасть довгий звуковий сигнал, а клавіатура мигне 3 рази. Після цього відпускайте палець. Ваш пристрій переведено у режим зі звуком.

Реєстрація продукта

UA

Реєстрація продукції

STAFFSAFE наполегливо рекомендує Вам зареєструвати свій сейф якнайшвидше після його отримання. Реєстрація надає багато переваг, зокрема трирічну гарантію, технічну підтримку та можливість замовлення запасних ключів у випадку їх втрати. Ваш сейф STAFFSAFE має унікальний номер продукту на дверцятах батареї та 4-значний ідентифікаційний номер, вигравірований на ключах. Вам знадобляться ці номери для реєстрації вашого сейфу.

 1. Знайдіть свій номер продукту. Він вказаний на першій сторінці цього посібника користувача та на звороті дверцят батареї.

 2. Знайдіть свій 4-значний ідентифікаційний номер, вигравірований на ключах.

 3. Відскануйте QR-код, який знаходиться всередині сейфу під нижнім ущільнювачем. Код згенерує посилання на сторінку реєстрації продукта в Вашому регіоні.

 4. Введіть необхідну інформацію у форму та натисніть "Підтвердити".

Зареєструвати свій сейф​

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

UA

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Щоб запобігти пошкодженню Вашого продукта STAFFSAFE або травмуванню себе чи інших, прочитайте наступні вимоги безпеки перед використанням цього сейфу.​

     1. НЕ РОЗМІЩУЙТЕ ТА НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ ЗАПАСНІ КЛЮЧІ У СЕЙФІ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС. ЯКЩО АКУМУЛЯТОР РОЗРЯДИТЬСЯ АБО ВИЙДЕ З ЛАДУ - ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ВІДКРИТИ СЕЙФ.

        2. НЕ зберігайте заряджену зброю у цьому сейфі. Стрілецька зброя серйозна за своєю природою і повинна використовуватися з повагою. Зберігайте відповідально.

     3. НЕ тримайте сейф в екстремальній теплоті чи холоді. Робота акумулятора може бути ускладнена.

     4. НЕ робіть датчик відбитка пальця мокрим.

  5. ЗАВЖДИ переконуйтеся, що двері зачинені, кришка потребує сильного натискання та автоматичного закривання.

ВІДМОВИ

ПРОДАВЕЦЬ АБО ВИРОБНИК НЕ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ДОСТУП ДО ПРОДУКТА, ЖОДНУ ТРАВМУ, ЗБИТКИ АБО ЗАВДАНІ ОСОБИСТОЇ ВЛАСНОСТІ ПРЯМО ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНО, ЩО ВИНИКАЮТЬ З ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СЕЙФУ STAFFSAFE. КОРИСТУВАЧ САМ ВИРІШУЄ ПРИДАТНІСТЬ СЕЙФА STAFFSAFE ДО ПРЕДМЕТНОГО ВИКОРИСТАННЯ І КОРИСТУВАЧ ПРИЙМАЄ ВСІ РИЗИКИ, І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ З ЦЬОГО ПИТАННЯ. СЕЙФИ STAFFSAFE НЕ ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ЕКОЛОГІЧНИХ НЕБЕЗПЕК, ТАКИХ ЯК ПОЖЕЖА ТА ВОДА.

Гарантія

UA

Гарантія

STAFFSAFE ЗОБОВ'ЯЗУЄТЬСЯ НАДАВАТИ КОРИСТУВАЧУ ВИСОКОЯКІСНІ ПРОДУКТИ І ЗАВДЯКИ ЗУСИЛЛЯМ КОЖНОГО ПРАЦІВНИКА МИ МОЖЕМО ГАРАНТУВАТИ ХОРОШУ РОБОТУ ВАШОГО ПРИСТРОЮ. STAFFSAFE гарантує, що ваш сейф буде вільним від дефектів протягом двох років з дня оригінальної покупки уповноваженим дилером та трьох років з підтвердженою реєстрацією продукту. Гарантія є дійсною лише для оригінального покупця і не підлягає передачі. Ця гарантія є дійсною лише для продуктів, придбаних та використовуваних в регіонах авторизованих в STAFFSAFE.CA. Ця гарантія не покриває зловживання, неправильне використання, використання будь-яким чином, для якого вона не призначена, недогляд, модифікацію, пошкодження, непередбачене користувачем, аварії та/або втручання. Якщо потрібне обслуговування, STAFFSAFE за своєю власною волею обміняє або виправить безкоштовно частину або повний об'єм відновлюваних робіт. Після авторизації гарантійного обслуговування клієнти несуть відповідальність за надійне упакування продукту. Крім того, клієнти несуть відповідальність за вартість відправлення до та від сервісного центру STAFFSAFE. Якщо заявлений дефект не може бути ідентифікований чи відтворений, клієнти будуть нести відповідальність за витрати пов'язані з цим. Будь ласка, підготуйте наступну інформацію перед початком звернення до STAFFSAFE:

 1. Ім'я покупця

 2. Поштова адреса

 3. Адреса електронної пошти

 4. Номер телефону

 5. Копія фіскального чека або номер замовлення, якщо придбано через Amazon

 6. Назва уповноваженого дилера, якщо продукт придбався у дилера

 7. Детальний опис проблеми

 

​АНІ ПРОДАВЕЦЬ, АНІ ВИРОБНИК НЕ БУДЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ЖОДНУ ТРАВМУ, ЗБИТОК АБО ЗАВДАНУ ШКОДУ, ПРЯМУ ЧИ НЕПРЯМУ, ЯКА ВИНИКЛА З ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ СЕЙФА STAFFSAFE.

    ВАЖЛИВО! Не повертайте товар до роздрібного продавця. Якщо у вас є питання щодо вашого сейфу STAFFSAFE або вам потрібна допомога у налаштуванні системи - будь ласка, напишіть нам.

bottom of page