top of page
image.png

Сейф

Slider Gun Safe

Інструкція з експлуатації сейфу
 

Дякуємо

UA

     STAFFSAFE і весь наш колектив висловлює Вам глибоку вдячність за ваш вибір! Ми завжди підтримуємо наш продукт і Вас, наших Клієнтів. Ми вважаємо, що до особистої безпеки потрібно ставитись дуже серйозно і забезпечення безпеки має бути відповідальним.

    Будь ласка, ознайомтесь з цим посібником. Ця збірка інструкцій створена, щоб надати користувачам глибокі уявлення про оптимальне використання та налаштування Вашого сейфу, забезпечуючи безпечний та інформований досвід користувача.

    Ми з нетерпінням чекаємо, коли Ви зможете випробувати цей продукт та оцінити рівень розумної безпеки. 

Зміст

UA

Комплектація

UA

Комплектація
 1. Сейф STAFFSAFE Slider Gun Safe. Тактичний сейф, ретельно розроблений, щоб забезпечити на 100% можливість діяти за необхідності. При цьому зберігання пістолету залишатиметься безпечним. 

 2. Кронштейн для монтажу сейфу. Дозволяє надійно закріпити сейф у тактично зручному положенні. Кріплення на лівий чи правий бік, під ліву чи праву руку, зверху до стільниці чи просто встановити полицю.

 3. Запасні ключі 2 штуки. Забезпечують можливість резервного доступу в разі розрядження батареї чи інших обставин. !Пам'ятайте, ніколи не зберігайте ці ключі всередині самого сейфу.

 4. Дюбелі для кріплення кронштейна 4 штуки. Універсальні дюбелі для надійного монтажу кронштейну на необхідну поверхню. 

 5. Ложе для пістолету і запасного магазину зі спіненого синтетичного каучуку. Забезпечує надійну фіксацію Вашого пістолету та магазину в середині сейфу. В разі встановлення на пістолет аксесуарів, що змінить геометрію корпусу, Ви можете самостійно розширити ложе так, щоб Ваша зброя надійно фіксувалась з аксесуарами.

Познайомтесь зі своїм сейфом

UA

Познайомтесь

01: Кронштейн для кріплення сейфу

02: Панель кнопок та біометричного сканеру

03: Замок для механічного відкриття ключем

04: Ложе із спіненого каучуку

05: Направляючі отвори для встановлення сейфу на кронштейн

06: Отвір для монтажу кронштейну до поверхні

07: Відсік для встановлення батарей АА (не комплектуються)

08: Дюбелі для кріплення кронштейну - 4 шт

09: Гвинт-болт для фіксації сейфу до кронштейну

10: Ключі для механічного відмикання сейфу - 2шт

11: Отвір для фіксації сейфу до кронштейну

пальци_слайдер_три-01.jpg
image.png
слайдер схема3-01.jpg
Базові точки доступу

Базові точки доступу

UA

Клавіатура: Числова клавіатура швидко реагує для швидкого доступу та має вбудований сенсор близькості, який підсвічується, коли Ваша рука торкається до сканеру відбитку. Дивіться далі як налаштувати доступ по коду.

Біометричний сканер: Персональний доступ до 30 унікальних відбитків пальців. Дивіться далі, як налаштувати доступ по відбитку пальця.

Ключ: Надаються два ключі для ручного доступу до сейфу в разі розрядження батареї. Ніколи не зберігайте ключі в середині сейфу. Ви не зможете потрапити в середину, якщо батарея розрядиться.

Важливо! Якщо Ви введете невірний пароль 3 рази поспіль або введете невірний відбиток пальця 5 разів поспіль, сейф буде заблокований на 1 хвилину та перейде в режим тривоги та буде подавати сигнал тривоги тривалістю 30 секунд. Після вимкнення блокування, спробу відкриття можна повторити. Якщо введете невірні дані знову, час сигналу та блокування буде тривати довше. 

Програмування паролю

UA

Пароль

Стандартний пароль для сейфу - 1234, пароль складається з чотирьох цифр. 

Важливо! Ми рекомендуємо Вам змінити стандартний код якнайшвидше, щоб уникнути несанкціонованого доступу до вашого сейфу.

Розташування кнопки програмування

пальци_слайдер2-01.jpg

Крок 1

Натисніть кнопку програмування більше 2 секунд.

Коли почуєте подвійний звуковий сигнал, клавіатура коротко мигне двічі та підсвітиться сканер відбитку пальців - це означає, що сейф перейшов в режим програмування паролю.

Крок 2

Введіть пароль від 3 до 6 цифр.

Після натискання кнопки програмування та отримання відповідних світлових та звукових сигналів з Кроку 1 у Вас буде 10 секунд для введення паролю.

Крок 3

Фіксація пароля.

Після введення пароля натискайте кнопку програмування більше 10 секунд. Якщо ви чуєте 1 сигнал, це означає, що пароль встановлено. Якщо ви чуєте три звукові сигнали, розпочніть все спочатку з Кроку 1.

Якщо ви допустили помилку і новий код не працює, просто почніть знову з Кроку 1.

програмування відбиток

Розташування кнопки програмування

Приклад сканування відбитка

пальци_слайдер2-01.jpg
пальці_слайдер-01.jpg

Крок 1

Натисніть кнопку програмування більше 2 секунд.

Коли почуєте подвійний звуковий сигнал, клавіатура коротко мигне двічі і підсвітиться сканер відбитку пальця підсвітиться - це означає, що сейф перейшов в режим програмування відбитку пальця.

Крок 2

Перше сканування відбитку пальця.

Перше сканування виконайте перпендикулярно до площини сейфу по центру Вашого відбитку. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців світитиме синім та подасть короткий звуковий сигнал.

Крок 3

Друге сканування відбитку пальця.

Друге сканування виконайте під кутом вліво відносно площини сейфу. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців світитиме синім та подасть короткий звуковий сигнал.

Крок 4

Третє сканування відбитку пальця.

Третє сканування виконайте під кутом вправо відносно площини сейфу. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців світитиме синім та подасть короткий звуковий сигнал.

Крок 5

Четверте сканування відбитку пальця.

Четверте сканування виконайте перпендикулярно вершиною відбитка пальця. Якщо інформацію про відбитки пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців подасть 2 короткі звукові сигнали, але якщо Ви чуєте 3 сигнали, то це означає невдачу і потрібно все повторити з Кроку 1.

Для програмування додаткових відбитків повторіть процедуру повторно.

         Якщо у Вас виникли труднощі з відбитком пальця, зареєструйте той самий відбиток пальця 4 або 5 разів. У Вас є 30 слотів для програмування і Ви також можете спробувати використовувати великий палець, оскільки він має більшу поверхню для зчитування.

Видалення паролю та відбитків пальця

UA

Видалення налаштувань

Один окремий відбиток пальця чи окремо пароль не можна видалити з пам'яті сейфу. Ця процедура видалить всі відбитки пальців, а пароль буде повернуто до заводського "1234". Для видалення відбитків пальця та паролю виконайте наступні кроки:

Крок 1

Натискайте кнопку програмування більше 6 секунд.

На другій секунді ви почуєте короткий звуковий сигнал, а клавіатура мигне синім світлом. Ви не відпускаєте кнопку програмування доки сейф не подасть довгий звуковий сигнал.

Крок 2

Відпустіть руку з кнопки програмування.

Пароль скинуто до заводського паролю "1234", а всі відбитки пальців видалені з пам'яті і Ви можете запрограмувати нові.

Монтаж - встановлення сейфу

Монтаж - встановлення сейфу

UA

Монтаж кронштейну.

Монтажна пластина - кронштейн, розроблена таким чином, щоб користувач мав змогу встановити сейф в залежності від тактичних умов. Кронштейн обладнаний вісьмома отворами для монтажу. Чотири отвори для лівого чи правого монтажу та чотири отвори для верхнього монтажу.

 1. Якщо Вам потрібно закріпити сейф до горизонтальної поверхні, наприклад стільниці столу, тоді Вам необхідно кріпити в чотири отвори розташовані до горизонтальної частини кронштейну (див. малюнок 1), 

 2. Якщо вам потрібно закріпити сейф з лівого чи правого боку, виберіть чотири отвори на основній площині панелі кронштейну (див. малюнок 2). Нижні 2 отвори є допоміжними і використовуються, якщо сейф необхідно зафіксувати жорстко до поверхні.

схема 2.png

Малюнок 1

Малюнок 2

Важливо! Якщо Ви використовуєте для монтажу сейфу лише верхні два отвори на малюнку 2, то сейф може бути легко знятий. Для запобігання несанкціонованого демонтажу сейфу, рекомендуємо також закріплювати кронштейн на всі чотири монтажні отвори.

Кріплення сейфу до кронштейну.

Корпус сейфу необхідно вирівняти по чотирьом крючкам кронштейну та завести крючки у пази корпусу сейфу як на малюнку. Якщо сейф має невелике коливання, але не зісковзує з крючків, значить сейф встановлено вірно.

СХема 1 слайдер.png

Малюнок 3

Встановлений сейф на крючках може вже використовуватись, якщо є тактична необхідність для вільного переміщення сейфу по різним локаціям. Якщо необхідно закріпити сейф на кронштейні жорстко, виконайте наступні кроки:

Крок 1

Після встановлення сейфу на кронштейн, відкрийте сейф та доторкніться до внутрішньої частини сейфу зі сторони на яку сейф встановлено на кронштейн. Знайдіть отвір на сейфі. (Малюнок 2)

Крок 2

Візьміть Гвинт-болт (09) та вставте в отвір з середини сейфу. Для жорсткої фіксації закручуйте гвинт за годинниковою стрілкою до зупинки обертання (Малюнок 3).

Крок 3

Після фіксації сейфу до кронштейну, закрийте дверцята і з незначним навантаженням потрясіть кронштейн, щоб переконатися в надійності фіксації.

схема 3.png

Малюнок 4

Малюнок 5

Якщо Ви хочете демонтувати сейф, Вам необхідно виконати вище вказані кроки, починаючи з третього.

Маніпуляції з дверцятами

UA

Маніпуляція з дверцятами

У Вас може виникнути необхідність для зняття рухомої частини - дверцят сейфу. 

Зняття дверцят

Крок 1

Розташуйте сейф як показано на Малюнку 7. На направляючих знайдіть два крючки та потягніть їх в протилежний бік поточному положенню паралельно площини дверцят, на якій вони знаходяться (Малюнки 6-7).

Крок 2

Після натискання на крючки направляючих витягуйте дверцята доки вони не зупиняться і Ви не помітите трос.

схема 4.png

Малюнок 6

Малюнок 7

Крок 3

Обережно натискайте вниз на залізний дріт та витягуйте його назовні, щоб розділити дверцята сейфу від основного корпусу сейфу (Малюнок 8).

схема 5.png

Малюнок 8

Встановлення дверцят

Крок 1

Поставте сейф вертикально і знайдіть залізний дріт та отвори на основному корпусі сейфу для зброї (Малюнок 8).

Крок 2

Розмістіть панель розблокування до себе (клавіатуру зі сканером), тримайте основний корпус сейфу для зброї лівою рукою і пропустіть залізний трос через малий отвір правою рукою. Увага: Проходьте лише через лівий найлівіший малий отвір (Малюнок 9).

Крок 3

Якщо необхідно, підтягніть або нахиліть основний корпус сейфу для зброї, щоб пропустити залізний дріт через малий отвір дверцят (Малюнок 9).

Крок 4

Перевірте, чи встановлені дверцята в направляючі, після підтвердження вірного встановлення, натискайте з зусиллям на дверцята сейфу і повністю закрийте їх.

схема 6.png

Малюнок 9

Регулювання ложе для зброї

UA

Регулювання ложе сейфу

У Вашому STAFFSAFE для зброї в середині є два слоти. Один для пістолету, другий для запасного чи основного магазину.  Перед установкою сейфу для зброї вставте свій пістолет для тестування ложе. Якщо Ваш пістолет має додаткове обладнання, наприклад ліхтарик, приціл, вказівник чи інше,  Ви можете відрегулювати піну, виконавши ці кроки:

 1. Вийміть піну, яка знаходиться в сейфі.

 2. За допомогою ножа розширте ложе таким чином, щоб воно відповідало розміру вашої зброї з обладнанням.

 3. Після налаштування слотів встановіть піну назад в сейф, щоб забезпечити стійкість зброї.

слайдер схема4-01.jpg
Батарея

Батарея

UA

Ваш сейф STAFFSAFE працює від чотирьох батарейок типу АА. Батарейки не входять в комплект. Для встановлення батарейок Вам необхідно відкрити задню кришку та встановити батарейки відповідно до позначок "+" та "-". Якщо батарейки встановлені вірно, панель керування сейфом подасть світловий сигнал.

   ВАЖЛИВО! Коли заряд батареї стає менше 4.8±0.3В, при натисканні будь-якої цифри на клавіатурі або введенні відбитків пальців пролунає сповіщення 5 разів, щоб попередити користувача, що батареї розряджені і їх потрібно замінити новими, щоб відкрити двері нормально в наступний раз.

Рекомендації щодо батарей

 1. Заміна неправильного типу батареї може призвести до вибухової небезпеки.

 2. Обов'язково викидайте використані батареї згідно інструкцій виробника.

 3. Після видалення батареї зберігайте її в безпечному місці, недосяжному для дітей, щоб уникнути непередбачених ситуацій.

 4. Будь ласка, не заряджайте батареї та не розбирайте їх.

 5. Будь ласка, не піддавайте прямому нагріванню або спаленню батареї.

 6. Неправильне використання батарей може призвести до їх витоку, що може пошкодити навколишні частини та створити ризик пожежі та травматичних подій.

Перемикач звуку

UA

Перемикач звуку

Ваш сейф може бути тихеньким!

Важливо: звук увімкнено за замовчуванням.

1. Перевести сейф у режим "Без звуку". У режимі очікування утримуйте "клавішу 4" протягом 4 секунд, після чого синє світло ввімкнеться. Режим без звуку встановлено успішно і звуковий індикатор вимкнено.

2. Вийти із режиму "Без звуку". У режимі очікування утримуйте "клавішу 4" протягом 4 секунд, після чого синє світло ввімкнеться. Режим без звуку вимкнеться і звуковий індикатор вимкнено.

Реєстрація продукту

UA

Реєстрація продукції

STAFFSAFE наполегливо рекомендує Вам зареєструвати свій сейф якнайшвидше після його отримання. Реєстрація надає багато переваг, зокрема трирічну гарантію, технічну підтримку та можливість замовлення запасних ключів у випадку їх втрати. Ваш сейф STAFFSAFE має унікальний номер продукту на дверцятах батареї та 4-значний ідентифікаційний номер, вигравірований на ключах. Вам знадобляться ці номери для реєстрації вашого сейфу.

 1. Знайдіть свій номер продукту. Він вказаний на першій сторінці цього посібника користувача та на звороті дверцят батареї.

 2. Знайдіть свій 4-значний ідентифікаційний номер, вигравірований на ключах.

 3. Відскануйте QR-код, який знаходиться в середині сейфу під нижнім ущільнювачем. Код згенерує посилання на сторінку реєстрації продукта в Вашому регіоні.

 4. Введіть необхідну інформацію у форму та натисніть "Підтвердити".

Зареєструвати свій сейф​

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

UA

Попередження

Щоб запобігти пошкодженню Вашого продукта STAFFSAFE або травмуванню себе чи інших, прочитайте наступні вимоги безпеки перед використанням цього сейфу.​

     1. НЕ РОЗМІЩУЙТЕ ТА НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ ЗАПАСНІ КЛЮЧІ У СЕЙФІ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС. ЯКЩО АКУМУЛЯТОР РОЗРЯДИТЬСЯ АБО ВИЙДЕ З ЛАДУ - ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ВІДКРИТИ СЕЙФ.

        2. НЕ зберігайте заряджену зброю у цьому сейфі. Стрілецька зброя серйозна за своєю природою і повинна використовуватися з повагою. Зберігайте відповідально.

     3. НЕ тримайте сейф в екстремальній теплоті чи холоді. Робота акумулятора може бути ускладнена.

     4. НЕ робіть датчик відбитка пальця мокрим.

  5. ЗАВЖДИ переконуйтеся, що двері зачинені, кришка потребує сильного натискання та автоматичного закривання.

ВІДМОВИ

ПРОДАВЕЦЬ АБО ВИРОБНИК НЕ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ДОСТУП ДО ПРОДУКТА, ЖОДНУ ТРАВМУ, ЗБИТКИ АБО ЗАВДАНІ ОСОБИСТОЇ ВЛАСНОСТІ ПРЯМО ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНО, ЩО ВИНИКАЮТЬ З ВИКОРИСТАННЯ, АБО НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СЕЙФУ STAFFSAFE. КОРИСТУВАЧ САМ ВИРІШУЄ ПРИДАТНІСТЬ СЕЙФА STAFFSAFE ДО ПРЕДМЕТНОГО ВИКОРИСТАННЯ, І КОРИСТУВАЧ ПРИЙМАЄ ВСІ РИЗИКИ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ З ЦЬОГО ПИТАННЯ. СЕЙФИ STAFFSAFE НЕ ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ЕКОЛОГІЧНИХ НЕБЕЗПЕК, ТАКИХ ЯК ПОЖЕЖА ТА ВОДА.

Гарантія

UA

Гарантія

STAFFSAFE ЗОБОВ'ЯЗУЄТЬСЯ НАДАВАТИ КОРИСТУВАЧУ ВИСОКОЯКІСНІ ПРОДУКТИ І ЗАВДЯКИ ЗУСИЛЛЯМ КОЖНОГО ПРАЦІВНИКА МИ МОЖЕМО ГАРАНТУВАТИ ХОРОШУ РОБОТУ ВАШОГО ПРИСТРОЮ. STAFFSAFE гарантує, що ваш сейф буде вільним від дефектів протягом двох років з дня оригінальної покупки уповноваженим дилером та трьох років з підтвердженою реєстрацією продукту. Гарантія є дійсною лише для оригінального покупця і не підлягає передачі. Ця гарантія є дійсною лише для продуктів, придбаних та використовуваних в регіонах авторизованих в STAFFSAFE.CA. Ця гарантія не покриває зловживання, неправильне використання, використання будь-яким чином, для якого вона не призначена, недогляд, модифікацію, пошкодження, непередбачене користувачем, аварії та/або втручання. Якщо потрібне обслуговування, STAFFSAFE за своєю власною волею обміняє або виправить безкоштовно частину або повний об'єм відновлюваних робіт. Після авторизації гарантійного обслуговування клієнти несуть відповідальність за надійне упакування продукту. Крім того, клієнти несуть відповідальність за вартість відправлення до та від сервісного центру STAFFSAFE. Якщо заявлений дефект не може бути ідентифікований чи відтворений, клієнти будуть нести відповідальність за витрати пов'язані з цим. Будь ласка, підготуйте наступну інформацію перед початком звернення до STAFFSAFE:

 1. Ім'я покупця

 2. Поштова адреса

 3. Адреса електронної пошти

 4. Номер телефону

 5. Копія фіскального чека або номер замовлення, якщо придбано через Amazon

 6. Назва уповноваженого дилера, якщо продукт придбався у дилера

 7. Детальний опис проблеми

АНІ ПРОДАВЕЦЬ, АНІ ВИРОБНИК НЕ БУДЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ЖОДНУ ТРАВМУ, ЗБИТОК АБО ЗАВДАНУ ШКОДУ, ПРЯМУ ЧИ НЕПРЯМУ, ЯКА ВИНИКЛА З ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ СЕЙФА STAFFSAFE.

    ВАЖЛИВО! Не повертайте товар до роздрібного продавця. Якщо у вас є питання щодо вашого сейфу STAFFSAFE або вам потрібна допомога у налаштуванні системи, будь ласка, напишіть нам.

bottom of page