top of page

Slider Gun Safe

Налаштування

пистолетний сейф слайдер_edited.png

Гарантія

Детально подивіться наші
гарантії, зобов'язання та рекомендації

Інструкція

Перегляньте та збережіть посилання, щоб завжди було під рукою

Почнемо

Реєстрація

Реєстрація дає безліч переваг: трирічна гарантія, технічна підтримка. Ваш сейф має унікальний номер продукту на кришці батареї в середині сейфу та чотиризначний ідентифікаційний номер, вигравіруваний на ключах. Ці номери знадобляться для реєстрації сейфа. Важливо! Ваш сейф автоматично заблокується, коли ви закриєте кришку.

Встановлення батареї та зарядка

Ваш сейф STAFFSAFE працює від чотирьох батарейок типу АА. Батарейки не входять в комплект. Для встановлення батарейок Вам необхідно відкрити задню кришку та встановити батарейки відповідно до позначок "+" та "-". Якщо батарейки встановлені вірно, панель керування сейфом подасть світловий сигнал.

Програмування коду

Стандартний пароль для сейфу - 1234, пароль складається з чотирьох цифр. Крок 1 Натисніть кнопку програмування більше 2 секунд. Коли почуєте подвійний звуковий сигнал, клавіатура коротко мигне двічі та підсвітиться сканер відбитку пальців - це означає, що сейф перейшов в режим програмування паролю. Крок 2 Введіть пароль від 3 до 6 цифр. Після натискання кнопки програмування та отримання відповідних світлових та звукових сигналів з Кроку 1 у Вас буде 10 секунд для введення паролю. Крок 3 Фіксація пароля. Після введення пароля натискайте кнопку програмування більше 10 секунд. Якщо ви чуєте 1 сигнал, це означає, що пароль встановлено. Якщо Ви чуєте три звукові сигнали, розпочніть все спочатку з Кроку 1. Якщо виникли проблеми, перегляньте повну інструкцію.

Програмування відбитку пальця

Крок 1 Натисніть кнопку програмування більше 2 секунд. Коли почуєте подвійний звуковий сигнал, клавіатура коротко мигне двічі і підсвітиться сканер відбитку пальці підсвітиться - це означає, що сейф перейшов в режим програмування відбитку пальця. Крок 2 Перше сканування відбитку пальця. Перше сканування виконайте перпендикулярно до площини сейфу по центру Вашого відбитку. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців світитиме синім та подасть короткий звуковий сигнал. Крок 3 Друге сканування відбитку пальці. Друге сканування виконайте під кутом вліво відносно площини сейфу. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців світитиме синім та подасть короткий звуковий сигнал. Крок 4 Третє сканування відбитку пальці. Третє сканування виконайте під кутом вправо відносно площини сейфу. Якщо інформацію про відбиток пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців світитиме синім та подасть короткий звуковий сигнал. Крок 5 Четверте сканування відбитку пальці. Четверте сканування виконайте перпендикулярно вершинкою відбитка пальця. Якщо інформацію про відбитки пальця зібрано успішно, модуль відбитків пальців подасть 2 короткі звукові сигнали, але якщо Ви чуєте 3 сигнали, то це означає невдачу і потрібно все повторити з Кроку 1. Якщо виникли проблеми, перегляньте повну інструкцію.

Монтаж

Монтаж Вашого сейфу може вимагати різних варіантів маніпуляцій з кронштейном та корпусом сейфу. Будь ласка, для монтажу перейдіть до повної інструкції та скористайтеся підказками для максимально надійної та ефективної експлуатації Вашого пристрою.

IMG_2325.JPG

Надійного користування

Якщо з коротким керівництвом щось не вдалося, будь ласка перегляньте повну інструкцію

Потрібна допомога?

Будь ласка, заповніть форму, щоб наша допомога була максимально ефективною

Дякуємо за звернення. Листи на підтримку обробляються протягом 24 годин в робочі дні.

bottom of page